Софи Лорен
отседнал Юли 2008 за 1-3 дни семейно
2008.08.22
19:17
87.126.0...
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:
НЕ ОТИВАЙТЕ ВЪВ ВИЛА ЛУЧИЯ - Приморско ако искате да не си разваляте почивката. Въобще не се намира на тихо и спокойно място, а е на една тясна уличка, където не можете да си паркирате автомобила, а ако намерите място рискувате някой камион от постоянно минаващите да ви го отнесе. Хазаите са супер нелюбезни и вместо добър ден Ви посрещат с кога ще ни платите. Не отговаря на категорията три звезди, вътре е като в студентско общежитие с протрит мокет, двойните легла не са на еднаква височина, терасите са общи няма никакъв минибар и ютия, а хладилника бръмчи като Зил, телевизорите са разцепени и вързани с тел, банята е тип 60-те, а пък за сапун и тоалента хартия не си и помисляйте. Хазайката е злобна, дебела и алчна леличка. Приморско е хубав курорт, но вили като Лучия развалят имиджа на курорта.


тикушор мечоков йонелов
отседнал Юли 2007 за 2 седмици сам турист
2008.05.25
02:45
83.228.74...
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:
Къщата е идеална,познавам я много добре.Чисто, приятно, огромни слънчеви тераси.Културни и възпитани собственици.Много симпатична цветна градина.Ще се чувствате
комфортно и уютно,а с хазайката може да коментирате всякакви теми включително и Константин Кирица.


Други хотели в ПриморскоЗабележителности в региона

Всички оценки и коментари представляват израз на лично мнение на потребители на ZaHotelite.com и НЕ изразяват позиция или възгледи, които задължително се споделят от екипа на ZaHotelite.com.


rss    rss    rss    rss
RSS Абонамент

Bookmark and Share