shef4eno (1)
отседнал Август 2010 за 3-5 дни млада двойка
2010.08.16
17:16
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:

Здравейте,
Почивахме 4 дни в Парк Хотел Рива през август 2010 - останахме безкрайно доволни! Тихо, чисто, приятно, персоналът приветлив и винаги усмихнат - каквото и да ги попиташ до помагат и те опътват! Басейнът е голям и спокоен, не е претъпкано, храната е на ниво - преяждахме на всяко хранене, а и храната беше разнообразна. Като цяло хотелът е един оазис сред прекалено шумния курорт! Бяхме настанени в прекрасен апартамент с всички удобства - климатик, телевизор, хладилник, мини кухня, много добра душкабина с масажьори. Още едно страхотно предимство е, че хотелът е много близо до центъра на Златни пясъци!
Управителката е много вежлива и отзивчива - всичко беше перфектно! Пожелявам го на всеки!

излъган турист
отседнал Юли 2009 за 1-3 дни с приятели
2009.08.12
19:35
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:

ВНИМАНИЕ
За всички други наивници като нас, които повярваха на този т.нар. "хотел". Малко е да се каже че е и почивна станция. Пълна бъркотия, неизпълнени резервации, хаос, посрещат те и ти говорят на руски. По-важното е да им платиш туристическата такса и да кажеш кога ще обядваш - в деня на пристигането или в последния ден, но не и да те настанят. Пратете ги да научат що е това туризъм. С такива хотелиери ясно защо българите предпочитат да отидат да почиват в чужбина. А ако в българия наистина има някой който да милее за туризма и този човек е облечен с власт - да отиде и да направи проверка. Ще има много смях и нерви. лично го изпитахме 8 излъгани наивници на средна възраст от Русе.
БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ТОЗИ ДООЛНОПРОБЕН ПАНСИОН

teoktet teoktet
отседнал Юни 2009 за 1-3 дни семейно
2009.08.12
10:16
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:

Явно който е писал по рано мнението си не е бил тази година в рива парк. Няма нищо по хубаво от това да си платиш през март - да те одобрят и хоп като отидеш през юли и да няма достатъчно стаи за теб. Да не забравяме и удоволствието от служителите на рецепцията - те просто не са в час и незнаят къде са . Пиколо така и не видях. Темата ол-инклузив май трябва да им се разясни - и то доста подробно, ако ли не и да им се напише , че да знаят за какво става въпрос, защото това което предлагат - си е чист пълен пансион. Неадекватност, липса на парко места, шум, и като се сложи липсата на стаи - просто е песен работата.
Това беше - едвали някога дори ще погледна оферта на този хотел.
Не налагам мнението си - но си имайте едно на ум - вероятността да не получите тево което сте платили е почти сигурна - явно компютъра им вес нещо прави проблем.

ефросия жоржекова
отседнал Август 2007
2008.04.02
20:47
стар коментар
Теодор Бъчваров2009.06.27 19:27
отговор
Юрий Червацкий2009.08.19 22:41
отговор

Други хотели в Златни пясъциЗабележителности в региона

Всички оценки и коментари представляват израз на лично мнение на потребители на ZaHotelite.com и НЕ изразяват позиция или възгледи, които задължително се споделят от екипа на ZaHotelite.com.


rss    rss    rss    rss
RSS Абонамент

Bookmark and Share