Татяна Василева
отседнал Май 2009 за 1-3 дни млада двойка
2009.05.05
18:05
85.14.48...
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:
Страхотно място.Къщата е супер,уютна и просторна.За тази цена....нямам думи направо.Не само си заслужава.....заслужава си много.Не ви трябва 5 звезден лукс...това ви стига.Бяхме там 3 дни....и жалко че бяха само толкова.При възможност пак сме там.


Дарина Радичкова
отседнал Декември 2008 за 3-5 дни с приятели
2009.01.18
13:31
217.79.91...
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:
Страхотно е!!! Прекарах четири невероятни дена със семейстото си и приятели точно за новогодишните празници.Домакините на къщата бяха изключително отзивчиви във всяко едно отношение.Къщата е много уютна и е с добър изглед.Това е мястото за релакс! Аз и семейстото ми сме доволни и със сигорност при следващата ни екскурзя маршрута ни ще бъде през град Девин-къща за гости Родопски кът. Благодаря за приятният престой!!!
Дядо мраз с подаръци за най-малките купон и за деца новогодишно хоро
мария демирева
отседнал Декември 2008 за 3-5 дни семейно
2009.01.04
23:14
83.222.164...
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:
Прекрасно място!Чист и уютен дом.Хазаите са много мили и гостоприемни хора.Почивката ни беше пълноценна,а да си пиеш сутрин кафето пред камината е прекрасно.

Зорница Попгеоргиева
отседнал Октомври 2008 за 2 седмици млада двойка
2008.11.03
15:56
78.90.88...
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:
Вчера се завърнахме от двуседмичното гостуване на това родопско семейство и искам горещо да похваля и препоръчам нашите домакини. Те направиха нашия престой невероятно уютен и непременно ще ги посетим следващата година отново! При тях заварихме чисто нови стаи за гости с чудна гледка. Можехме да си готвим в отделна кухня и да се греем пред камината...какво повече му трябва на човек
Сърдечни поздрави и до скоро!
Виктория Станкова
отседнал Септември 2008 за 1-3 дни семейно
2008.09.08
10:57
212.91.164...
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:
Мястого е чудесно, стаите са чисти и просторни, домакините са толкова мили и грижовни, ще отидем пак!!


Други хотели в ДевинЗабележителности в региона

Всички оценки и коментари представляват израз на лично мнение на потребители на ZaHotelite.com и НЕ изразяват позиция или възгледи, които задължително се споделят от екипа на ZaHotelite.com.


rss    rss    rss    rss
RSS Абонамент

Bookmark and Share