биляна тодорова
отседнал Август 2009 за 1-3 дни семейно
2009.11.22
22:05
коментар


петко хрестов
отседнал Август 2009 за 1 седмица семейно
2009.11.21
18:48
коментар

РОСЕН ИВАНОВ
отседнал Юли 2009 за 1 седмица семейно
2009.09.04
09:24
213.16.52...
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:
МЕСТОПОЛОЖЕНИЕТО Е СУПЕР.
ОБСЛУЖВАНЕТО КОФТИ -ЗАКУСКАТА МНОГО БЕДНА,ПОСТОЯННО ТРЯБВА ДА ПИТАШ ИМА ЛИ ТОВА И ОТГОВОРА Е АКО ИСКАТЕ ЩЕ НАПРАВИМ.
НАЙ-ЛОШОТО Е ЖЕНАТА,КОЯТО СЛЕДИ НА БАСЕЙНА.КАТО ВИКНЕ И ДЕЦАТА СЕ ПЛАШАТ.НЕ Е ЗАПОЗНАТА ИЛИ НЕ И Е КАЗАНО ,ЧЕ НА КЛИЕНТТ НЕ МОЖЕ ДА КАЗВА ДУМАТЕ 'НЯМА И НЕ МОЖЕ" ,КОИТО ИЗПОЛЗВА НАИ-ЧЕСТО А ТРЯБВА ПРЕДИМНО ДА СЕ УСМИХВА.
ОТ ПЕРСОНАЛА ЕДИНСТВЕНИЯ В ЧАС БЕШЕ ГОТВАЧА НА БАРБЕКЮТО ВЕЧЕР.


И. Стоянова
отседнал Юни 2006 за 1-3 дни семейно
2009.02.16
19:34
80.175.108...
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:
Хотелът изглежда приятно, но същото не може да се каже за бунгалата или т.нар. фамилни къщички. Обслужването беше трагично - и на рецепцията, и в ресторанта, и на закуска! Стаите не бяха особено чисти, банята също, липсваха чаршафи на няколка от леглата. Природата е чудесна, но самият хотел носи атмосферата на бивша станция, която някакси е оцеляла и сега се представя като хотел. Басейнът също не беше чист. Като цяло мястото беше шумно, неприятно и надценено. Не бих го препоръчала за туризъм. Повече внимание отделят явно на близки и познати от селото, отколкото на плащащите клиенти, което е жалко и никак не е професионално!

Живко Ленков
отседнал Октомври 2008 за 3-5 дни семейно
2008.10.30
22:38
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:
Хотела е превъзходен . а гледката от него е невероятна . Ресторанта в хотела предлага невероятна кухня , но и най-важното обслужването е на високо ниво .
парк-хотел Марагидик парк-хотел Марагидик парк-хотел Марагидик
мелина стефанова
отседнал Май 2008 за 1-3 дни семейно
2008.06.08
17:25
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:
Това е един от най-хубавите хотели в който сме били и в действителност е още по уютно и приятно, намира се на изключително място с красива природа, чист въздух и тишина. Много чисто,голяма красива градина, приятен персонал,сносни цени за това което се предлага, изключително вкусна кухня в механата. С удоволствие бихме го посетили отново.


Други хотели в АприлциЗабележителности в региона

Всички оценки и коментари представляват израз на лично мнение на потребители на ZaHotelite.com и НЕ изразяват позиция или възгледи, които задължително се споделят от екипа на ZaHotelite.com.


rss    rss    rss    rss
RSS Абонамент

Bookmark and Share